1. Ev
  2. Makine
  3. Çift Duvar Kağıt Kupası Makinesi
  4. Çift Duvar Kağıdı Bardak Makinesi DEBAO-90T

Çift Duvar Kağıdı Bardak Makinesi DEBAO-90T

Çift Duvar Kağıdı Bardak Makinesi DEBAO-90T

Ürün Özellikleri
DEBAO-90T yüksek hızlı çift duvarlı kağıt bardak makinesi, iletim doğruluğunu sağlamak için endeksleme mekanizması, dişli tahrik ve dikey ekseni benimser. Yağ püskürtme yöntemi ve yağlama yağı, makine parçalarının aşınmasını azaltabilir. Kağıt bardak yapma işlemi PLC ile kontrol edilir, makine performansını, emniyet ve istikrarı iyileştirmek için optik göz izleme sistemi kullanılır. Bu akıllı kağıt bardak makinesi, kağıt besleme, tutkallama, taşıma, sayma ve benzeri işlevlere sahiptir; kağıt çay fincanı, anlık şehriye kasesi, kahve fincanı, oluklu mukavva, vb. Oluşturmak için ideal bir cihazdır.

Teknik parametreler
Model DEBAO-90T
Ağırlık 3000kg
Makine paketleme boyutu 3000x1500x2000mm
Güç kaynağı Üç fazlı 380V, 5KW
Hava kaynağı 0.5-0.8MPa, 0.4cube / dak
Üretim kapasitesi 70-90 adet / dakika
Kağıt türü Gri alttan beyaz mukavva / beyaz mukavva
Kağıt ağırlığı 250-350g / ㎡
Kağıt bardak boyutu (A)φ80-140mm (B)50-135mm
(C)φ50-115mm (D)5-12mm
Daha fazla detay

Dikey eksen, dişli sürücüyü benimser, silindirik kam, iç düzeni optimize eder, hepsi bu kağıt bardak makinesinin iletim doğruluğunu sağlayabilir, senkronizasyon performansını iyileştirir, böylece kontur koordinasyonunu başarıyla tamamlar ve hasar görmüş bileşenleri önler.

Bu yüksek hızlı kağıt bardak makinesi, kutu tipi yapıyla, yağ spreyiyle ve yağ yağlamayla tasarlanarak aşınmayı ve yıpranmayı azaltabilir ve etkili bir şekilde ısı alabilir, böylece makine hızlı bir şekilde çalışmaya başlar.

Kağıt bardak yapma işlemi PLC ile kontrol edilir, optik göz denetleme sistemi kabul edilir, servo kontrol sistemi fincan tabanı beslemesini kontrol etmek için kullanılır, eğer fincan duvarı yoksa sistem fincan tablasına konvoy olmaz.

Tüm elektrik bileşenleri OMRON ve Schneider'den alınmıştır. Kontrol sistemi, PLC programlanabilir kontrolör ve dokunmatik ekranlı insan-makine arabirimini benimser.

Yapıştırma makinesi kağıt bardak makinesi ile çalışırken, kağıt bardaklar şekillendirme için boru hattı vasıtasıyla yapıştırma makinesine iletilecektir.

Bu yüksek hızlı kağıt bardak makinesi oluklu kağıt bardak, yalıtımlı kağıt bardak yapmak için kullanılır. Isı yalıtım tabakalı kağıt bardaklar, McDonald's, KFC ve diğer ünlü instant noodles şirketleri için kullanılır.

Geribildirim formu