1. Ev
  2. Makine
  3. Yüksek Hızlı Kağıt Kasesi Makinesi
  4. Kağıt Kupası Makinesi DEBAO-1250S

Kağıt Kupası Makinesi DEBAO-1250S

Kağıt Kupası Makinesi DEBAO-1250S

Ürün Özellikleri
DEBAO-1250S otomatik kâğıt makinesi, iki kez fincan oluşturmak için iki döner tabla ile vurgulanır. Önceki makinenin tekli döner tabla ile yükseltilmiş ürünü olan bu makine, aralıklı endeksleme cihazı, dikey miller ve transmisyon dişlileri ile yapılandırılmıştır. Tüm fonksiyonel montajın makul dağılımını anlar.

Teknik parametreler
Model DEBAO-1250S
Ağırlık 3500kg
Paket boyutu 4000×1620×2100mm
Güç kaynağı Üç fazlı 380V, 16KW
Hava kaynağı 0.5-0.8MPa, 0.4 küp / dak
Üretim kapasitesi 50-70 adet / dakika
Kağıt boyutu Tek PE / çift PE
Kağıt ağırlığı 230-400g /m2
Kağıt bardak boyutu (A)φ90-150mm (B)50-135mm
(C)φ60-115mm (D)5-12mm

Bu makine püskürtme yöntemiyle yağlanır, böylece aksesuarların aşınması etkili bir şekilde azaltılır. İsviçre duvarı ithal edilen Lister ısıtıcıyı fincan duvarı altına yapıştırır. Solenoid valfli PLC'ye sahip olmak, silikon yağı akış miktarı tam olarak kontrol edilmektedir. Ayrıca, ürün iki kez kenar kıvrılma prosesi sağlıyor. İlk kez kağıdı döndürmek için kenarı kıvrılmalıdır. İkinci kez, kıvrılmış kenar ısıtılacak ve ebatlandırılacak ve kağıt haznesinin şekillendirme gücünün yanı sıra istikrarlı bir boyuta sahip güzel kıvrılmış kenar gelişecektir.

Bu otomatik kâğıt kasesi yapma makinesi, tüm şekillendirme işleminde PLC'nin kontrolündedir. Fotoelektrik arıza izleme sistemi ve servo besleme sistemi sayesinde performansını güçlendirir ve yüksek hızda dengeli bir çalışma gerçekleştirir. Herhangi bir arıza olduğunda, bu ekipman emek yoğunluğunu en aza indirgemek ve emniyet ve istikrarı arttırmak için otomatik olarak duracaktır.

CCD görüntü algılama sistemi hasar görmüş kase, lekeleri, şekillendirme kusurlarını, duran kağıt kaseleri ve diğer arızaları tespit etmek için seçilebilir. Manuel seçim yerine, bu sistem ikincil kirliliği azaltır. DEBAO-1250S otomatik kağıt kasesi makinesi, bardak yapma işlemini kolaylaştırır ve kağıt besleme ve yapıştırma, alt besleme, üst fincan ısıtma, alt kıvırma, tırtıklama, kenar kıvırma, kasenin boşaltılması, muayene ve otomatik saymayı tek bir işlemle birleştirir, özellikle uygundur 50 mm ila 120 mm arasında değişen yükseklikte kağıt kaseyi oluşturmak için.

Daha fazla detay

1.Otomatik kağıt Kase makinesi, transmisyon hassasiyeti ve yüksek senkronize performans sağlayan iletim ve namlu endeksleme kamı için dikey şaft dişlileri de dahil olmak üzere optimize edilmiş bir iç yapıda tasarlanmıştır. Her parçanın farklı vuruşlarda uyumlu bir şekilde çalışmasını sağlar, böylece bu parçaların karşılıklı kaza ve hasar görmesini önler. Bu ürün aynı zamanda titreşim ve kararsız performans gibi zincir iletimindeki orijinal eksikliklerin üstesinden gelir.

2. Kutu tipi yapıda otomatik kağıt Kasesi yapma makinesi yağlama için yağ püskürtme sistemini kullanır. Parçaların aşınmasını en aza indirir, ısı dağılımını geliştirir ve hızlı çalışmayı gerçekleştirir.

3. Leister ısıtıcısı kalıptaki fincan tabanı ısınacak ve daha sonra fincan tüpüne yapıştırılmak üzere alt sevk yapılacaktır. Isıtma etkisini arttırır ve tırtıklı kaliteyi garanti eder.

4. Bu makine PLC ve tüm süreçte çalışan fotoelektrik hata izleme sistemi ile yapılandırılmıştır. Dahası, servo sistemi, fincan tüpünü algıladığında otomatik alt beslemeyi gerçekleştirebilir.

5. Japon Omron ve Fransız Schneider elektrik elemanlarının yanı sıra, bu otomatik kağıt Kasesi yapma makinesi, PLC ve dokunmatik ekranlı çalışma arabirimi dahil olağanüstü kontrol sistemini seçer.

Kağıt kap, McDonald's, KFC gibi uluslararası tanınmış fast food zincirleri ve diğer ünlü instant noodle şirketleri, tek kullanımlık kağıt kasede kullandıkları yirmi birinci yüzyıldaki yeşil sofra ürünlerinin en canlısı haline geldi.

Geribildirim formu